WiseNet III پردازنده نصب شده بر روی جدیدترین دوربین ‌مدار بسته سامسونگ است که آخرین و قدرتمندترین پردازنده از سری پردازنده‌های سیستم‌های تحت شبکه تولیدی سامسونگ می باشد.

 

با اینکه دوربین ‌های ۳ مگاپیکسل مانند SCB 7000 در سری دوربین‌های سری قدیمی ‌تر Wisenet II نیز وجود داشت، اما بالاترین رزولوشن تصویر دوربین‌ های مجهز به پردازنده جدید، ۲ مگاپیکسل بوده است.

دوربین‌های جدید عبارتند از :

دوربین مدار بسته صنعتی باکس SNB 7004
– بولت دید درشب SNO 7084R
– دوربین مدار بسته دام SND 7084
– دام دید در شب SND 7084R
دوربین مدار بسته دام وندال SNV 7084
– دام وندال دید در شب SNV 7084R

تصویر برداری این مدل دوربین ها به لطف ارتقای قابلیت WDR به ۱۲۰db در مکان های با تضاد نور شدید، ایده آل شده است. همچنین فناوری P-IRIS سامسونگ که وضوح و عمق میدان بهینه ای را به ارمغان می‌آورد را تمامی این مدل دوربین های مدار بسته شهاد هستیم.

تمامی این مدل ها مجهز به فناوری آنالیز هوشمند تصویر یا Intelligent Video Analytics موسوم به (IVA) که امکان تشخیص حرکت، بوجود آمدن تغییرات درصحنه، آلارم و هشدار درصورت پاشیدن اسپری به لنز و نادیده گرفتن تغییرات بی مورد مانند حرکت برگ درختان و … را به دوربین‌ها می‌دهد، هستند.

امکان تصویر برداری در شرایط نامطلوب محیطی مانند هوای بارانی که به لطف وجود لرزشگیر دیجیتال تصویر (DIS) و قابلیت Defog (ضد مه) که تصاویر قابل قبولی را به کاربر ارائه می دهد.

دست کاربران برای انتخاب دوربینی مناسب با معرفی این ۶ دوربین دوربین مدار بسته ، سری WiseNet III سامسونگ دوربین‌های با رزولوشن ۱٫۳، ۲ و ۳ مگاپیکسل بازتر خواهد بود.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.