اجرای پروژه های مداربسته

در کشورهای پیشرفته امروز از دو ربینهای دیجیتالی در موارد مختلف استفادهای بهینه به عمل می آید، منازل مسکونی، برجها، مراکز خرید، فروشگاههای بزرگ، فرهنگسراها، بانکها ،  سفارتخانه ها، جواهر فروشیها، نهادهای دولتی، رستورانها، مراکز  تفریحی و ورزشی، بیمارستانها، مهدهای کودک، دانشکاهها، تئاتر ، مدارس، سانسهای سینما  و دهها مکان دیگر، که متاسفانه بدلیل نا آشنائی با این محصولات در کشورها هنوز بخوبی شناخته شده نیستند .
دوربینهای ما از فن آوری روز دنیا و محصول کشور کره و ژاپن است که این دو کشور در صادرات این نوع محصولات به سرتاسردنیا بسیار موفق بوده اند.
انواع مختلف انها (بی سیم وبا سیم) در ابعاد و اندازه های متنوع و کاربری تخصصی آن به کاربران این اجازه را می دهد تا بهتر بتوانند در موارد دلخواه ازآنها استفاده کنند .

با نصب دستگاههای STANDALON E ، DVR می توانید ازموقعیت تمام دوربینهای نصب شده در مکانهای مختلف همه بخشهای مورد نظررا برروی یک صفحه مانیتورهمزمان مشاهده کنید .
شرکتهائی که کارخانه آنها با فاصله زیادی از دفتر مرکزی قرار دارند می توانند با یک تماس تلفنی (بدون استفاده از اینترنت) هر لحظه که بخواهند تمام مراحل تولید و یا قسمتهائی که دوربین در انجا نصب شده را دقیقا کنترل و به کارمندان دستورات لازم را بدهند.

بعضی از انواع دوربینها با گرمای۶۰ درجه بالای صفر و در سرمای ۴۰ درجه زیرصفر با بکارگیری از سیستم های خنک کننده و گرم کننده داخل آنها این امکان را به شما می دهد که در هروضعیت جوی از محیط دلخواهتان مراقبت کنید .
_ شما می توانید زنگهای خطر، زنگهای خبر دهنده، دود و آتش سوزی و تمام دوربینها را به دستگاه DVR متصل نمائید تا در زمان حادثه دوربینها خودکار محلهای آسیب دیده را برای شما زوم نماید .
_ ضبط تصویر بر روی دستگاههای ویدئوئی تا۹۶۰ساعت و قابلیت اتصال به مانیتور و دستگاه پرینتر مزیت های این دستگاههاست.