درباره ما

شرکت فنی و مهندسی ایمن سازان پیشرو با شماره ثبت ۲۰۳۵۶۴ و کد اقتصادی ۳۱۴۴-۱۵۸۵-۴۱۱۱ در سال ۱۳۸۲ تاسیس گردیده ، و از زمان تاسیس در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارت تصویری مشغول به فعالیت می باشد . کادر مهندسین ، متخصصین و تکنسین های این شرکت با در اختیار داشتن منابع مختلف امکان مشاوره ، طراحی ، فروش ، نصب و راه اندازی ، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش سامانه های حفاظتی و امنیتی در صنایع و محیطهای مختلف را با رعایت استانداردهای مهندسی به روز دنیا به نحوی که از حرفه ای ها انتظار می رود را فراهم آورده اند . ارائه محصولات و خدمات دقیق و منحصر به فرد با حداکثر کیفیت و حداقل زمان و قیمت ، موجب پیشرفت روز افزون این مجموعه گشته ، تا جایی که امروزه این شرکت به عنوان یکی از پیشتازان این زمینه با سابقه درخشان شناخته شده است .

همچنین شایان ذکر است این شرکت با توفیق الهی و تلاش روز افزون موفق به اخذ تائیدیه از ارگانهای دولتی بشرح ذیل گردیده است :

• عضو انجمن اتحادیه صنوف برق و الکترونیک ( سامانه های حفاظتی و امنیتی )
• تائید صلاحیت از اداره توسعه سیستمهای حفاظت الکترونیک حراست وزارت نفت
• تائید صلاحیت از اداره کل حراست وزارت نیرو ( توانیر )
• تائید صلاحیت از اداره کل حراست بانک صنعت و معدن
• تائید صلاحیت از اداره کل حراست بانک توسعه صادرات ایران
• تائید صلاحیت از اداره کل حراست بانک سپه

در راستای تحقق اهداف مجموعه و مشتری مداری در دنیای تجارت بر این باوریم که :
مشتری در کار ما یک هدف زودگذر نیست ،
بلکه رضایت مشتری در راس اقدامات این مجموعه قرار گرفته است ،
او یک فرد خارجی در سازمان ما محسوب نمی شود ، بلکه جزئی از سازمان ماست ،
اعتقاد ما ارائه خدمات شایسته در حداقل زمان با حداقل هزینه می باشد ،
ما با خدمتی که به مشتری ارائه می نمائیم و در ازای رضایت مشتری ، فرصت ادامه کار را برای مجموعه خود فراهم می نماییم .

امیدواریم که با تجربه مفید کسب شده در این راه ، همیار و کارگشای شما عزیزان باشیم ، و در صورت صلاحدیدکارشناسان این شرکت آماده ارائه مشاوره رایگان به نمایندگان آن مجموعه محترم می باشند. امـید اسـت با راه اندازی این سایت ، ارتباط خود را با شما مشتریان ارجمند تقویت نماییم.

در پایان با افتخار به استحضار می رسانیم شرکت فنی مهندسی ایـمـن ســازان پـیـشـرو با بهره گیری از تخصص و تجربه بیش از یک دهه در زمینه سامانه های حفاظتی ، امنیتی و نظارتی در ایران و تحقیق و بررسی تجهیزات کمپانی های به نام دنیا موفق به اخذ نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش از کمپانی های بین المللی و معتبر زیر در ایران شده است .